Remis na zakończenie

Remisem 1-1 zakończyło się ostatnie spotkanie sezonu 2014/2015 naszej seniorskiej drużyny. Bramkę na wagę jednego punktu zdobyłPrzemysław Paluch.Wynik spotkania niewiele zmienił w końcowym układzie tabeli Spójnia pozostała liderem z czterema punktami przewagi nad Drogomyślem. Trzecie miejsce w obecnym sezonie przypadło drużynie Wisły Strumień.
Skład Spójni:
Prostacki (46' Morcinek) - Piguła, Olszar, Cichosz, Król, Nowak S, Demczak (78' Brzoza), Kopiec, Kiełkowski (90' Kiełkowski), Gieglis (57' Pieszka), Paluch
A już w najbliższą sobotę27 czerwca o godzinie 16na boisku Spójni Zebrzydowiczapraszamy na niezwykle zapowiadające sięspotkanie. Na przeciwko siebie staną byli zawodnicy Spójni na czela z Grzegorzem Tomaszkiem, Józefem Mazurem, Ireneuszem Prostackimczy Ireneuszem Perchałą, a ich przeciwnikami będą aktualni mistrzowie skoczowskiej A klasy. Serdecznie zapraszamy.

Zdecydowanie najciekawszym spotkaniem w ostatniej kolejce gier Klasy A Skoczów, był pojedynek wicelidera z liderem. Pewna awansu Spójnia chciała potwierdzić swoją supremację w kończącym się sezonie i ponownie pokonać rywali, gospodarze do meczu podchodzili z zamiarem zrewanżowania się Spójni za jesienną porażkę 0:3 na jej obiekcie.

W pierwszej połowie żadna ze stron nie była w stanie pokonać bramkarza rywali. Losy spotkania rozstrzygnęły się pomiędzy 69, a 70 minutą. Wpierw na prowadzenie wyszli zawodnicy trenera Krzysztofa Sornata, bramkę na 1:0 zdobył Mariusz Krzempek. Po zaledwie minucie do remisu doprowadził celnym uderzeniem Przemysław Paluch. W 80 minucie drugą żółtą kartkę otrzymał Dominik Loska i do końca meczu gospodarze grali w osłabieniu, co nie pomogło im w zdobyciu bramki dającej komplet oczek.

Remis nie do końca zadowala obie strony. Błyskawica kończy sezon na miejscu drugim, Spójnia świętuje awans do okręgówki.