Na zakończenie cztery punkty

W sobotę swoje rozgrywki zakończyli trampkarze oraz juniorzy. Drużyna trampkarzy w swoim ostatnim spotkaniu po bramkachWojtka Gałuszki oraz Jakuba Klejczykazremisowała 2-2 z drużyną z Pogórza.
Skład trampkarzy:
Bilicer K (31 Szeliga) - Głąb, Karakuła, Grzybek (40 Nogły), Gałuszka - Stawarczyk, Wałęga, Michalak(31 Gawlik, (55 Kupka D), Klejczyk - Kupka J, Kliś(45 Bilicer M)
Zespół trampkarzy na zakończenie sezonu 2014/2015 zajął ostatecznietrzecie miejsce.
Z kolei zespół juniorów swoje ostatnie spotkanie wygrał 4-3, a strzelcami bramek byli:Szymon Ejankowski 2, Buryan Szymon oraz Marcin Hawełka. Dzięki tej wygranej zespół na zakończenie sezonu zająłpiąte miejsce.
Skład juniorów:
Walak - Pastuszka, Turoń, Mazur, Nogły - Sudlitz, Hawełka (75 Żywicki), Bosowski (60 Kaczmarski), Stachnik - Ejankowski, Buryan