Przypieczętowali awans

W imponującym stylu do turnieju finałowego awansowali podopieczni Przemka Palucha. W ostatnim turnieju rozegranym 8 czerwca na boisku Spójni Zebrzydowice żaki, bo o nich tutaj mowawygrali po raz kolejny wszystkie swoje spotkania,nie tracąc przy tym żadnej bramki. Turniej finałowy rozegrany zostanie15 czerwca o godzinie 17na boisku Beskidu w Skoczowie. Oprócz Naszej drużyny w finale wystąpią drużyny: Lukam Skoczów, Beskid Skoczów oraz Kuźnia Ustroń.
A oto poniedziałkowe wyniki Naszej drużyny:
Spójni Zebrzydowice - Kończyce Wielkie 5-0 (Kawik Paweł, Szczerba Łukasz, Grzybek Fabian, Wąsowski Kacper, Brychcy Mateusz)
Spójnia Zebrzydowice - LKS Goleszów 4-0 (Rabczak Mikołaj 3, Wąsowski Kacper)
Spójnia Zebrzydowice - LKS Rudnik 9-0 (Śmieja Jakub, Kawik Paweł, Brychcy Mateusz, Owczarzy Jakub, Rabczak Mikołaj, Gawlik Bartosz, Grzybek Fabian, Wąsowski Kacper)

Spójni Zebrzydowice - Kończyce Wielkie 5-0
Spójnia Zebrzydowice - LKS Goleszów 4-0