Komplet w pierwszym turnieju

W swoim pierwszym z czterech turniejów nasza drużyna żaków odniosła komplet zwycięstw i z dziewięcioma punktami prowadzi w tabeli przed Goleszowem, Rudnikiem oraz Kończycami Wielkimi. Oto komplet wyników naszej drużyny:
Spójnia Zebrzydowice - LKS Kończyce Wielkie 4-1 (Wąsowski Kacper, Rabczak Mikołaj, Karpeta Krystian, Zaczeczny Jakub)
Spójnia Zebrzydowice - LKS Goleszów 2-0 (Janota Fabian, Grzybek Fabian)
Spójnia Zebrzydowice - LKS Rudnik 6-0 (Rabczak Mikołaj 2, Wójcikowski Kamil, Sobczak Mateusz, Grzybek Fabian, Zborek Michał)
Skład Spójni Zebrzydowice:
Paluch Szymon, Wojciech Zborek, Konieczny Sebastian, Wąsowski Kacper, Sobczak Mateusz, Kliś Kamil, Rabczak Mikołaj, Zborek Michał, Zarzeczny Jakub, Kawik Paweł, Janota Fabian, Grzybek Fabian, Karpeta Krystian, Kumidoł Miłosz, Owczarzy Jakub, Wójcikowski Kamil
Kolejny turniej 18 maja o godzinie 17 w Goleszowie.

Spójnia Zebrzydowice - LKS Kończyce Wielkie 4-1
Spójnia Zebrzydowice - LKS Goleszów 2-0