Spisali się na szóstkę

Po trzy punkty dopisują do swoich zdobyczy punktowych Nasze drużyny trampkarzy i juniorów. Zespół trampkarzy pewnie pokonał na wyjeździe zespół Olzy Pogwizdów6-1. Bramki zdobywali:Konrad Michalak 2, Jakub Kupka, Damian Stawarczyk, Szymon Paluch, Maks Bilicer.
Skład trampkarzy:
Bilicer - Głąb, Michalak, Karakuła, Grzybek, Gałuszka, Stawarczyk, Kupka J, Gawlik, Kliś, Wąsowski oraz Szeliga, Bilicer M, Paluch, Kupka D, Rabczak, Nogły.
Z kolei drużyna juniorów nareszcie może dopisać do swojego dorobku punktowego trzy oczka, które zapewniły trafienia dwaSzymona Ejankowskiego oraz jednoOskara Rychel.Wynik spotkania 3-1 dla Spójni.
Skład juniorów:
Walak - Mazur, Turoń, Sudlitz, Nogły, Buryan, Prandzioch, Stachnik, Rychel, Hawełka, (70' Żywicki), Kupka (41' Ejankowski)
Zachęcam do obejrzenia skrótu meczu derbowego pomiędzy trampkarzamiSpójni Zebrzydowice, a Kończyc Małych, które odbyło się 26 kwietnia tego roku. Autorem filmu jest Robert Stachnik
Film znajduje się tutaj
Można zobaczyć równieżkilka zdjęć z tego spotkania, które zrobił Robert Stachnik. Zdjęcia dostępne tutaj